Про нас

Double Competence – Double Chance!

Ласкаво просимо до нашого Центру!

Наш Центр відкритий для всіх, хто вивчає, викладає французьку мову або ще тільки планує це робити. У сучасному світі, де безумовно лідирує англійська мова, вивчення французької може стати тим плюсом, який дозволить відкривати нові горизонти для навчання і для освоєння професії.

Порівняно з досить дорогими англійськими освітніми програмами, французький напрямок пропонує зараз набагато більше доступних варіантів зі спеціальнімі стипендіями.

Створено міжнародні інституції і всі умови для того, щоб реалізовувати студентську й викладацьку мобільність, впроваджувати нові форми навчання, обмінюватися досвідом і брати участь в міжнародних науково-дослідних програмах французькою мовою. І це абсолютно не означає, що там краще, ніж тут. Це говорить про те, що там дуже звичне для нас може бачитися просто інакше. І найголовніший плюс участі в міжнародних проектах полягає в тому, що є можливість обмінятися накопиченим десятиліттями досвідом із закордонними партнерами, примножити свої знання, підвищити свій професійний рівень і йти далі разом, відкриваючи нові напрямки співпраці разом.

Підсумовуючи, хотілося б подякувати нашим закордонним партнерам, Бюро Східної і Центральної Європи Всесвітнього Агентства франкомовних університетів, і особисто пані Ліліані Люпюсор за підтримку в створенні і розвитку Франкомовного Центру університетського розвитку нашої академії. Ми впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо відкривати все нові горизонти в міжнародному освітньому просторі.

Отже, ласкаво запрошуємо до нашого Центру всіх,
хто бажає вивчати французьку мову,
приймати участь у міжнародній мобільності
та здобувати якісну освіту!