Міжнародні онлайн конференції і вебінари для викладачів та студентів

Завдяки сучасному обладнанню в нашому Центрі можна проводити заняття не тільки з використанням інтерактивної дошки, а й брати активну участь в міжнародних відеоконференціях. Починаючи з 2013 року студенти і викладачі академії, а також наші гості були учасниками циклу відеоконференцій, який проводив регіональний директор (BECO) пан Абдерахман Ріда у співпраці з Університетом м. Ясси.

У 2014 році відбулася онлайнлекція «Вина долини Луари», лектор — професор Рішар Лескюр, лінгвіст, науковий дослідник Університету Анжи (Франція). Студенти старших курсів та аспіранти ПДАБА мали унікальну можливість прослухати курс відеоконференцій «Епістемологія і методологія дослідження» (лектор – Жан-Мішель Емері Дузан, професор Інституту політичних наук м. Тулуза (Франція).

Цікавою і неординарною була онлайнлекція Еріка Рипол (м. Марсель) «Конструкції соборів по-французьки».

У 2015 році викладачі ПДАБА взяли участь у відеоконференції «Розвиток професійної компетенції майбутніх викладачів» (Університет Монреаля (Канада).

А також в онлайнлекції «Викладання французької з урахуванням професійних цілей», організованій Французьким Центром Торгово-промислової Палати (м. Париж). Вже стали традиційними щорічні відеоконференції зі студентами-франкофонами Казахського університету міжнародних відносин, студентами Технічного Університету м. Стамбул (Туреччина), зі студентами Державного Університету Будівництва та Архітектури м. Єреван (Вірменія). Щороку проходить відоконференція з Марією Нікулеску, директором франкофонії Інтитуту Управління м. Софія (Болгарія) за магістерськими програмами навчання наших студентів.