Це цікаво знати

Франкомовний Центр університетського розвитку (CRU) з моменту свого урочистого відкриття  в березні 2013 року став унікальним острівцем франкофонії в нашій академії. Його створення стало результатом участі кафедри інтенсивного навчання іноземним мовам у великому міжнародному конкурсі проектів, організованому Бюро Східної і Центральної Європи Всесвітнього Агенства франкофоних університетів (BECO AUF), членами якої ми є з 2006 року.

Наш Центр після більше, ніж півроку кропіткої попередньої роботи, став першим офіційним представництвом BECO в нашій країні. Відтоді пройшло не багато часу, але на рахунку Центру вже десятки великих і малих заходів, спрямованих на впровадження в навчальний процес нових навчальних технологій, розвиток студентської та викладацької мобільності, інформування про проведення різних міжнародних і національних конкурсів, можливості отримання міжнародних грантів, стипендій та участі в різних проектах, проведення вебінарів, міжнародних відеоконференцій, семінарів, спрямованих на удосконалення викладання іноземних мов відповідно до європейських стандартів якості та багато іншого.

У Центрі працюють бібліотека та медіатека французькою мовою з величезною кількістю підручників і книг з підготовки до здачі міжнародних іспитів. Також є методична, довідкова та художня література, посібники зі спеціальних дисциплін наших вузів-партнерів, аудіодиски, різні словники та унікальна колекція професійних будівельних і архітектурних журналів, починаючи з передплати 2013 року. Центр оснащений унікальним обладнанням, серед якого не тільки інтерактивна дошка, а й обладнання для проведення лекцій і семінарів у режимі онлайн.