Міжнародні Стажування

Кафедра інтенсивного навчання іноземним мовам та CRU проводять величезну роботу для створення всіх необхідних умов, що спрямовані на забезпечення студентської та викладацької мобільності. Щорічно десятки людей, що вивчають французьку мову стають учасниками різних видів стажувань: лінгво-культурологічні стажування у французьких сім’ях, стажування з отримання диплома з володіння французькою мовою академічного спрямування у Леманському університеті (Франція), літні архітектурні школи у м. Греноблі та Страсбурзі для студентів перших та других курсів, професійні стажування на французьких підприємствах та архітектурних бюро зі стипендіями від Всесвітньої Агенції франкофонних університетів, архітектурні стажування “Charrettes” з підготовки дипломних проектів  у Національному Інституті прикладних наук м. Страсбурга (Франція), навчання за програмою подвійних дипломів з економіки рівнів Лісанс, Бакалавр та Магістр у Леманському університеті (Франція), навчання у магістратурі з управління підприємством в університеті Клермон-Феррана (Франція), наукові стажування для вчених, що володіють французькою мовою у румунських ВНЗ, а також продовження навчання у французьких університетах з метою отримання дипломів різного рівня.

Так, в результаті успішного створення франкофонного проекту на Економічному факультеті, наші студенти отримали можливість пройти курси інтенсивного навчання французької мови в Університеті м. Ле Ман (Франція) і отримати диплом, який дозволяє продовжити навчання в будь-якому університеті Франції. Стажування успішно реалізується з 2015 р. З 2006 по 2014 відбулися літні лінгвістичні стажування в Страсбурзькому Університеті та у французьких сім’ях. З 2005 року працює стажування, яке спрямоване на участь наших студентів на підготовці випускних дипломів у франко-українських студентських командах “Charrettes”, що дозволяє нашім студентам ознайомитись з особливостями підготовки дипломів у французькій вищій школі, бути присутніми на захисті та здійснити цілу низку навчальних подорожей по Франції, Швейцарії та Німеччині. Ця багаторічна традиція співпраці нашої академії і Національного Інституту прикладних наук Страсбурга дозволяє нашим студентам зануритися в реальне середовище життя французької молоді. Починаючі з 2015 року Центром успішно реалізується щорічна Франкофонна архітектурна школа у м. Гренобль та м. Страсбург для студентів Архітектурного факультету та факультету ПЦБ у партнерстві з Федерацією Обмінів Франція – Україна (FEFU).

Розширити межі світосприйняття допомагає також участь в світових міжнародних проектах. Ми можемо пишатися участю наших студентів і викладачів кафедри ІНІМ у Міжнародному Форумі ООН, який проходив у лютому 2015 р. у м.  Гренобль (Франція). Студенти академії гідно виступили з проектами із захисту навколишнього середовища, які були високо оцінені організаторами Форуму. Завдяки співпраці з AUF десятки наші студентів отримали стипендії для здійснення професійного стажування у франкомовних країнах. Більше 10 викладачів і аспірантів академії отримали стипендії від AUF за програмою Ежен Іонеску, що дозволило їм успішно пройти наукове стажування в франкомовних вузах Румунії.